O przychodni Med-Orzeł w Piekarach Śląskich

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Med-Orzeł Sp. z o.o. działa na rynku medycznym od 1999 roku. Przez wszystkie lata działalności staraliśmy się stworzyć miejsce, w którym pacjenci mogą zasięgnąć porady lekarskiej oraz odebrać świadczenia medyczne na najwyższym poziomie. Współpracujemy z doskonale wykwalifikowaną kadrą medyczną, dzięki której możemy zagwarantować pełną i kompleksową opiekę lekarską. Czekamy na Państwa wizyty. W miłej atmosferze, dysponując doskonałymi warunkami i świetnie wyposażonymi gabinetami lekarskimi i pielęgniarskimi oraz laboratoriami oferujemy usługi większości specjalności medycznych.

W ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia możecie Państwo skorzystać  ze świadczeń poradni lekarza rodzinnego, poradni neurologicznej  i okulistycznej.

Funkcjonujemy również jako poradnia medycyny pracy . Przygotowana przez nas oferta obejmuje badania profilaktyczne dla pracowników, w tym badania wstępne, okresowe, kontrolne, a także końcowe. W naszej placówce mogą Państwo wykonać badania kwalifikujące do pracy na wysokości, badania kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy oraz badania sanitarno-epidemiologiczne.

Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonymi pracowniami, audiometrii, spirometrii oraz EKG.

W naszej placówce wykonujemy szczepienia ochronne, m. in.:

  •  COVID-19,
  • przeciwko żółtaczce,
  • przeciw grypie,
  • przeciwko zapaleniu opon mózgowych,
  • przeciw zapaleniu płuc.

W przychodni pobieramy materiały do badań laboratoryjnych, a wśród nich badań alergologicznych, badań na metale ciężkie i wielu innych.

Wizytówką Med-Orzeł jest uprzejmy i kompetentny personel medyczny, który dokłada starań, aby zapewnić Państwu profesjonalną opiekę. Sprawujemy specjalistyczną opiekę lekarską od poniedziałku do piątku.

Zapraszamy!