Przychodnia Med-Orzeł w Piekarach Śląskich

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Med-Orzeł Sp. z o.o. działa na rynku medycznym od 1999 roku. Współpracujemy z doskonale wykwalifikowaną kadrą medyczną, dzięki czemu możemy zagwarantować kompleksową opiekę medyczną.

Ze świadczeń w ramach poradni lekarza rodzinnego, okulistycznej i neurologicznej można skorzystać w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Sprawujemy specjalistyczną opiekę lekarską od poniedziałku do piątku.

Przygotowana przez nas oferta obejmuje badania profilaktyczne dla pracowników, w tym badania wstępne, okresowe, kontrolne, a także końcowe. W naszej placówce mogą Państwo wykonać badania kwalifikujące do pracy na wysokości, badania kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy oraz badania sanitarno-epidemiologiczne. Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonymi pracowniami fizykoterapii, audiometrii, spirometrii oraz EKG.

W naszej placówce wykonujemy szczepienia ochronne takie jak szczepienia przeciwko żółtaczce, grypie oraz zapaleniu płuc, a także badania laboratoryjne.

Wizytówką Med-Orzeł jest uprzejmy i kompetentny personel medyczny, który dokłada starań, aby zapewnić Państwu profesjonalną opiekę.

Zapraszamy!

Współpracujemy z:

logo ocm